top of page

FUNKČNÝ TRÉNING

funkcny_trening.png

Našim klientom ponúkame individuálny ale aj skupinový funkčný tréning.

SKUPINOVÉ CVIČENIA


VK DOSPELÍ
Klient cvičí v skupine (8 - 15 ludí) pod dohľadom jedného alebo dvoch trénerov. Tréning je zameraný pre ludí všetkých vekových kategórii, skúsených športovcov či športových amatérov. Na skupinových cvičeniach sa snažíme navodiť tú správnu, pozitívnu atmosféru a predovšetkým zložiť zmyselne cvičenia, aby sme tréning vždy končili s dobrým pocitom a úsmevom na tvári.


VK DETI
Ak nebudú deti funkčné fyzicky, nebudú funkčné ani mentálne a keďže nám záleží na zdravom raste a vývoji naších detí, pracujeme s nimi každý utorok a štvrtok vo VK Training Parku.
Pozitívny vzťah k športu, základné pohybové vzory, vytrvalosť, sila..


Cena skupinového tréningu: 4 €

INDIVIDUÁLNY TRÉNING


Klient cvičí pod dozorom osobného trénera ktorý umožní celkové zlepšenie fyzickej zdatnosti, odstráni nesprávne pohybové návyky či zlepší držanie tela. Pri tréningu môže ísť o vašu prípravu na sezónne aktivity ako napríklad tenis, beh, lyžovanie, beh na lyžiach a iné.
Pred samotným cvičením upredňostňujeme funkčnú diagnostiku tela (FMS), ktorou zistíme nedostatky, následne nastavíme obsah a konkrétne cvičenia v tréningu tak, aby sa spätne vybudoval správny pohyb a potrebná mobilita, stabilita a sila.

Cena individuálneho tréningu: 10 €

Viac info / prihlásenie : Kontaktová tabuľka s emailom / telefónnym číslom

bottom of page